Wprowadzenie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści
* * * * *
Książka „Doskonała sylwetka z EFT” wprowadzi Cię w zagadnienia psychologii energetycznej oraz tajniki metody EFT. Znajdziesz w niej informacje o możliwościach zastosowania technik energetycznych do radzenia sobie z emocjami, które mają wpływ na Twój styl życia i sposób odżywiania.

Przepracowanie negatywnych emocji i przekonań wspomaga proces odchudzania. Dzięki regularnemu stosowaniu EFT można schudnąć łatwiej i bez nadmiernego stresu. Łatwiejsze jest również utrzymanie prawidłowej wagi, bo gdy już poznamy metodę EFT, możemy z niej korzystać przez całe życie.

Czytając ten podręcznik:

  • Poznasz EFT i nauczysz się używać podstawową procedurę.
  • Dowiesz się, jak zastosować EFT do osiągania życiowych celów, zwłaszcza tych związanych z uzyskaniem idealnej wagi.
  • Nauczysz się używać EFT do rozwiązywania wewnętrznych konfliktów i uwalniania się od ograniczających przekonań.
  • Dowiesz się, w jaki sposób uwolnić się od stresu i emocjonalnych problemów.
  • Nauczysz się kontrolować przymus sięgania po potrawy, które nie służą Twojemu zdrowiu.
  • Dowiesz się, jak utrzymać motywację na wysokim poziomie.
  • Odchudzanie zacznie sprawiać Ci przyjemność, więc łatwiej stracisz zbędne kilogramy.

Znajomość kilkunastu punktów meridianowych oraz specyficznej procedury EFT może przynieść zaskakujące rezultaty. Podręcznik w przystępny sposób omawia procedurę EFT oraz przedstawia możliwości wykorzystania tej metody w pracy nad osiągnięciem optymalnej wagi. Znajdziesz w nim wiele praktycznych ćwiczeń oraz 80 kompletnych ustawień EFT. To pozwoli Ci od razu przystąpić do samodzielnej pracy.

Możesz pomyśleć, że to zbyt proste, aby mogło być prawdziwe i nadal próbować odchudzać się wyłącznie tradycyjnymi metodami, lub… możesz poeksperymentować z EFT i włączyć tę metodę w swój proces odchudzania. Gdy nabierzesz wprawy w posługiwaniu się EFT, będziesz mogła wykorzystać tę metodę do poprawy innych obszarów swojego życia.
* * * * *
Wróć do spisu treści