smovey - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści
smovey
* * * * *
Pierścienie wibracyjne smovey,

to wyjątkowy przyrząd, który powstał w oparciu o współczesną naukę oraz wiedzę na temat układu energetycznego człowieka. Pierścienie wibracyjne zbudowane są ze spiralnych obręczy w których przemieszczają się cztery stalowe kule. Wewnętrzna strona obręczy jest precyzyjnie pokryta specjalnie dobranymi rowkami. Dzięki temu podczas ćwiczeń kule przemieszczają się i wytwarzają wibrację o częstotliwości 60 Hz.
Częstotliwość ciała zdrowego człowieka waha się w zakresie 62-72 Hz, natomiast niskie częstotliwości – poniżej 58 Hz wskazują na to, że w organizmie pojawił się stan zapalny lub choroba.

Jeśli w Twoim ciele znajdują się osłabione, chore komórki, to ich wibracja jest obniżona. Na przykład przeziębienie i grypa zaczynają się od 57 Hz, zakażenie candida zaczyna się od 55 Hz.
Na szczęście możemy wpływać na tę częstotliwość
stosując różne metody, np. wykorzystując smovey.

Pierścienie wibracyjne smovey mają wszechstronne zastosowanie – mogą być wykorzystywane w terapii i profilaktyce zdrowia a także w czasie ćwiczeń kondycyjnych. Badania dowiodły, że dzięki ćwiczeniom ze smovey wzrasta metabolizm, dlatego ten przyrząd jest świetny dla wszystkich osób, które się marzą o atrakcyjnej sylwetce i / lub się odchudzają.

Regularne ćwiczenia ze smovey wpływają pozytywnie zarówno na ciało, jak i na umysł. Poprawiają zdrowie i samopoczucie.
* * * * *
Wróć do spisu treści