Korzyści - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści
smovey
* * * * *
Korzyści z regularnego stosowania smovey:

  • Aktywacja 97% układu mięśniowego, dzięki czemu wzmacnia się całe ciało, łatwiejsze staje się odchudzanie oraz kontrolowanie wagi.
  • Ożywienie ponad 100 mln komórek w ciele poprawia witalność i sprawia, że nasz organizm przepełniony jest pozytywną energią.
  • Wzmocnienie tkanki łącznej.
  • Mobilizacja układu trawiennego.
  • Poprawa przemiany materii.
  • Oczyszczenie organizmu poprzez aktywację układu limfatycznego.
  • Wzmocnienie i wspomaganie układu odpornościowego oraz pracy grasicy.
  • Stymulacja układu krwionośnego i wzmocnienie serca.

Artybuty pierścieni wibracyjnych Smovey
Wibracja – Precyzyjnie dobrane parametry poszczególnych części przyrządu pozwalają w czasie ruchu uzyskać częstotliwość 60 Hz. Jest to częstotliwość, która występuje w zdrowym ludzkim organizmie. Ćwiczenia z pierścieniami wibracyjnymi pomagają chorym komórkom wrócić do naturalnego poziomu wibracji, dzięki czemu następuje uzdrowienie.
Mózg – Umysł – Emocje – Ćwiczenia z naprzemiennymi ruchami stymulują pracę obydwu półkul mózgowych. Jednoczesna stymulacja punktów meridianowych pomaga przywrócić do równowagi cały system energetyczny. Dzięki temu zwiększa się wydajność intelektualna, poprawia się koncentracja i kreatywność, wzrasta samoocena i poprawia nastrój.
Waga – Jeden pierścień wibracyjny smovey waży 0,5 kg. W czasie ćwiczeń, pod wpływem działania siły odśrodkowej odczuwalna waga może wzrosnąć do 5 kg. Dzięki temu można samodzielnie zdecydować o intensywności ćwiczeń.
Balans – Stosując program ćwiczeń ukierunkowanych na poprawę balansu wzmacniają się mięśnie szkieletowe, co w widoczny sposób wpływa na postawę ciała oraz koordynację ruchową. Ćwiczenia ze smovey są korzystne zarówno dla dzieci jak i dla starszych.
TCM – Tradycyjna Medycyna Chińska od tysiącleci rozwija wiedzę na temat przepływu energii w ludzkim organizmie. Na naszych dłoniach znajduje się wiele punktów refleksologicznych, które powiązane są z poszczególnymi gruczołami i organami. Stymulując te punkty wpływamy na zdrowie i witalność naszego ciała.
Wewnątrz – Rozmiar pierścieni smovey sprawia, że jest to przyrząd doskonale sprawdzający się w codziennym użytkowaniu. Można z nim ćwiczyć w domu, w czasie przerwy w pracy, na sali w klubie fitness oraz we własnym łóżku. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz aktywnie spędzać czas i doświadczać zdrowej wibracji.
Na zewnątrz – Spacer ze smovey lub intensywny trening na łonie natury, to kolejna możliwość zastosowania pierścieni wibracyjnych. Pierścienie wibracyjne smovey umożliwiają aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie a także z przyjaciółmi.
AQUAsmovey – ćwiczenia w wodzie – Ćwiczenia w wodzie dają wiele korzyści i są bezpieczne. W wodzie nasze ciało jest o wiele lżejsze, więc odciążone są stawy, kręgosłup, więzadła oraz ścięgna. Na basen możesz zabrać pierścienie wibracyjne, dzięki czemu ćwiczenia będą ciekawsze i efektywniejsze.
* * * * *
Wróć do spisu treści