Fitness - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści
smovey
* * * * *
Smovey i fitness

Pierścienie wibracyjne smovey są przyrządem terapeutycznym. Bardzo często są wykorzystywane również jako przyrząd treningowy, ponieważ używając smovey można przeprowadzić intensywny trening. Wibracje stymulują głębokie partie mięśni, dzięki czemu wzrasta metabolizm spoczynkowy.
Nawet 3 do 4 godziny po treningu z zastosowaniem smovey organizm spala kalorie, niezależnie od tego, co będziemy w tym czasie robić. Wiele ćwiczeń można wykonywać w rytmie ulubionej muzyki. Stymulacja punktów meridianowych na dłoniach dodatkowo wpływa na poprawę nastroju. To sprawia, że ćwiczenia wykonywane ze smovey dają dużo radości.
Ergo-spirometryczny test wysiłkowy przeprowadzony na kilku ochotnikach wykazał znaczący wpływ ćwiczeń z obręczami wibracyjnymi na tempo spalania kalorii. Więc jeśli ktoś szuka sposobu, jak szybko schudnąć, to warto sięgnąć po smovey. Plan treningów można dostosować do indywidualnych preferencji oraz do swojej aktualnej kondycji. Dzięki temu ćwiczenia będą efektywne i przyjemne.
Smovey jest lekkie, małe i poręczne. Z łatwością zabierzesz ten przyrząd do parku, klubu fitness, na basen oraz na wakacje. Teraz możesz uatrakcyjnić swój zestaw ćwiczeń o dodatkowe elementy i doznania, których nie dostarczy ci żaden inny przyrząd.
* * * * *
Wróć do spisu treści