Aneks - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści
* * * * *
Metoda EFT cały czas się rozwija

W czerwcu 2012 r. Gary Craig udostępnił na swojej stronie internetowej www.emofree.com „Oficjalny samouczek EFT”, w którym uwzględnione są zmiany wynikające z badań prowadzonych nad metodą EFT oraz doświadczeń ostatnich lat.
Twórca metody zasugerował, by trenerzy zaktualizowali wszystkie swoje materiały i publikacje. W przypadku czterostronicowego skryptu było to proste, jednak w przypadku książki jest to prawie niewykonalne – praktycznie trzeba by napisać książkę od nowa. Na szczęście nie jest to konieczne. Informacje zawarte w książce „Doskonała sylwetka z EFT” są nadal aktualne, ponieważ szeroko omawiam w niej emocjonalne problemy związane z zaburzeniami odżywiania

Zamieszczone w książce gotowe ustawienia są skuteczne i można je zastosować w zaproponowanej przeze mnie formie, lub nieco je zmodyfikować i dostosować do swojej sytuacji.

Aktualna wersja podstawowej procedury EFT jest krótsza (nie opukujemy wszystkich punktów meridianowych), dlatego rozpisane w książce ustawienia można skrócić lub dowolnie wybrać z listy przypominaczy i afirmacji te, które są dla danej osoby najbardziej trafione.
Wszystkich czytelników książki „Doskonała sylwetka z EFT” oraz innych zainteresowanych tappingiem zachęcam do pobrania zaktualizowanego skryptu >> i korzystania z niego w czasie lektury a także w czasie pracy nad osobistymi problemami.

Opukuj się i pozwól, by tapping pracował dla Ciebie

PS. Od czasu napisania książki poszerzyłam wiedzę na temat psychologii odchudzania a także sposobów radzenia sobie z emocjami. Ciągle dowiaduję się czegoś nowego, dlatego (mimo sugestii wydawcy) zamiast napisać kolejną książkę postanowiłam stworzyć kurs internetowy.

Opracowałam materiały edukacyjne, różne formularze oraz wiele przydatnych narzędzi coachingowych. Jeśli faktycznie szukasz sposobu, jak schudnąć i na stałe zachować wymarzoną figurę, to e-kurs „Szczęśliwa i szczupła” może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Polecam!

Krystyna Trzaska
Trener EFT-ADV
* * * * *
Wróć do spisu treści