Wygodne Odchudzanie - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści
Jak się pozbyć zbędnego balastu?
Poznaj skuteczne i bezpieczne strategie,
dzięki którym szczupłe kobiety
ciągle są szczupłe.
Cześć. Nazywam się Krystyna Trzaska. Jestem autorką książki „Doskonała sylwetka z EFT” oraz internetowego kursu „Szczęśliwa i szczupła”. Od wielu lat interesuje mnie wszystko, co jest związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębiam temat kontroli wagi, ponieważ poznałam wiele kobiet, które borykają się z nadwagą i emocjonalnym jedzeniem. Chciałam dowiedzieć się, czy istnieje sposób na to, żeby odchudzanie było wygodne, skuteczne i bezpieczne.
 
Okazuje się, że jest to możliwe i teraz chętnie podzielę się z Tobą zdobytą wiedzą.

Projekt "Wygodne odchudzanie"

Nie jestem pewna, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jednym z głównych czynników powstawania nadwagi jest zakwaszenie organizmu. Przyczynia się ono również do powstania wielu chorób a także szybkiego starzenia.
Na zakwaszenie mają wpływ między innymi:

• niektóre potrawy i napoje,
• nadmierny wysiłek fizyczny,
• środowisko, w którym żyjemy,
• stres i destrukcyjne emocje.
Brak równowagi kwasowo zasadowej oraz nadmierny stres dotyka wielu ludzi. Ten problem jest bardzo powszechny, dlatego postanowiłam przygotować specjalną ofertę dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i w wygodny sposób kontrolować wagę.

Wybieraj bezpieczne rozwiązania

Szukając skutecznych sposobów na uzyskanie i utrzymanie idealnej wagi poznałam produkty LR Health & Beauty Systems. Ta niemiecka firma opracowała bogatą gamę suplementów, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową, oczyszczają i wzmacniają organizm. Osoby, które regularnie je stosują pozbywają się wielu problemów zdrowotnych oraz chudną w zdrowy sposób.
Utrzymanie równowagi kwasowo zasadowej będzie łatwiejsze, gdy zastosujesz ProBalance. Ten preparat zawiera zasadowe minerały, które są nieocenionym wsparciem dla Twojego organizmu. Pisałam o tym w artykule „Po pierwsze balans” >>

W tym samym czasie warto również zastosować żel Aloe Vera Sivera, który odkwasza, odtruwa oraz oczyszcza organizm z toksyn i ubocznych produktów przemiany materii. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w czasie odchudzania.

Inne produkty firmy LR Health & Beauty można stosować w zależności od indywidualnych potrzeb.
Najwyższa jakość w dobrej cenie
Jeśli szukasz sposobu na to, by jak najdłużej cieszyć się zdrowym, sprawnym i szczupłym ciałem oraz zależy Ci na kompleksowym zadbaniu o zdrowie i samopoczucie, to produkty LR mogą w znaczący sposób Ci w tym pomóc. Jestem pewna, że ucieszy Cię informacja o tym, iż posiadacze Karty Stałego Klienta mogą kupować produkty LR Health & Beauty z 30% rabatem.
Dlaczego warto?

Suplementy, to nie jest to samo co tabletki na odchudzanie. Suplementy pomagają uzupełnić w organizmie niedobory potrzebnych substancji, oczyszczają i wzmacniają – przywracają wewnętrzną równowagę a tym samym usuwają powód powstawania różnych dolegliwości – również nadwagi.
Produkty firmy LR Health & Beauty wspierają zdrowie. Doskonale nadają się do odchudzania i kontroli wagi oraz dbania o zgrabną i atrakcyjną sylwetkę. Mogą przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim dają szansę na to, że:

• Przywrócisz w organizmie równowagę kwasowo-zasadową.
• Schudniesz w zdrowy sposób.
• Unikniesz efektu jo-jo.
• Poprawisz kondycję zdrowotną.
• Będziesz mieć dobre samopoczucie i mnóstwo energii.
• W przyszłości unikniesz wielu komplikacji zdrowotnych.
Tysiące osób z powodzeniem stosuje suplementy LR w celach profilaktycznych, do poprawy zdrowia a także kontroli wagi. W artykule „Wybierz swój zestaw” >> znajdziesz szczegółowe informacje o produktach LR, które wspierają zdrowie oraz pomagają schudnąć i kontrolować wagę.

Teraz możesz wybrać balans zamiast balastu
Pamiętaj o tym, że jeśli jest taka potrzeba, to możesz zastosować również inne preparaty z bogatej oferty LR. Opisy produktów, które mogą Cię zainteresować znajdziesz w aktualnych katalogach >>
Wygodnie, skutecznie i bezpiecznie

W ciągu 30 lat działalności LR Health & Beauty zdobyła ogromną ilość zadowolonych i wiernych konsumentów, którzy dzięki jej produktom dbają o swoje zdrowie i urodę. Również w Polsce LR cieszy się coraz większą popularnością.

Myślę, że podobnie jak inni ludzie cenisz wysoką jakość usług i produktów, dlatego na pewno zainteresuje Cię, że firma LR wyznacza wysokie standardy jakości, a jej produkty posiadają wiele uznanych certyfikatów. Między innymi Instytut Fresenius każdego roku przeprowadza badania produktów LR, które potwierdzają ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Na tej podstawie zatwierdza dalszą certyfikację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że suplementy LR są skuteczne i bezpieczne. Oznacza to, że możesz je stosować nawet przez długi czas i zawsze będzie to z korzyścią dla Twojego zdrowia.

Dodatkowe wsparcie

Moją misją jest pomagać ludziom osiągnąć lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie, dlatego postanowiłam, że każda osoba, która zdecyduje się na stosowanie produktów LR Health & Beauty i dołączy do Naszego Zespołu uzyska bonusowy dostęp do internetowego kursu „Szczęśliwa i szczupła".
suplementy LR Health & Beauty
+
e-kurs "Szczęśliwa i szczupła"
=
Twoja szansa na zmianę
Pierwszy krok w drodze do atrakcyjnej sylwetki

W tej chwili wiele osób ma problem z uzyskaniem i / lub utrzymaniem swojej optymalnej wagi. Okazuje się, że bardzo często przyczyną problemów z uzyskaniem prawidłowej wagi jest ignorowanie w czasie odchudzania aspektu emocjonalnego, dlatego pierwszym krokiem w drodze do atrakcyjnej sylwetki powinno być poznanie i stosowanie skutecznych metod radzenia sobie z emocjami.
Przypuszczam, że zetknęłaś się już z informacją, że około 90 % chorób wynika ze stresu i nierozwiązanych problemów emocjonalnych. Dotyczy to również takich problemów zdrowotnych, jak nadwaga i otyłość. Na szczęście coraz więcej osób profesjonalnie zajmujących się odchudzaniem zauważa, jak duży wpływ na postępy w kuracji odchudzającej mają emocje. Dzięki temu zaczęły rozwijać się takie dziedziny jak psychologia odżywiania czy psychodietetyka. Ciekawa jestem, czy już o tym słyszałaś?
Szczęśliwa i szczupła

Jeśli marzysz o atrakcyjnej sylwetce i chcesz w zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie, to zachęcam Cię do udziału w kursie „Szczęśliwa i szczupła”. Jest on przeznaczony dla kobiet, które zauważyły, że emocjonalnie podchodzą do jedzenia i chcą dowiedzieć się, jak sobie z tym poradzić. Szczegółowy opis kursu znajdziesz na stronie: „Szczęśliwa i szczupła” – oferta > >

Uwolnij się od stresu i emocjonalnego balastu

Materiały do internetowego kursu “Szczęśliwa i szczupła” gromadziłam i opracowywałam przez kilka lat. Nadal będę go rozwijać i uzupełniać o nowe informacje oraz ćwiczenia dostosowane do potrzeb kobiet, które do niego dołączyły.

Jeżeli masz problem z zachowaniem optymalnej wagi i / lub problemy emocjonalne odbierają Ci radość życia, to na pewno zainteresuje Cię informacja o tym, jak w prosty sposób można sobie z tym poradzić.

Korzystając z tego kursu poznasz nowoczesne metody radzenia sobie ze stresem i napięciem i nareszcie będziesz mogła uwolnić się od emocjonalnego balastu oraz balastu zbędnych kilogramów.

Pamiętaj, że mam dla Ciebie specjalną propozycję - teraz masz możliwość uzyskać nieograniczony dostęp do kursu „Szczęśliwa i szczupła”.

Wyjątkowa propozycja
Ponieważ czytasz teraz te słowa, domyślam się, że jesteś zdeterminowana, by w kompleksowy sposób zadbać o swoje zdrowie. Dlatego dziś możesz skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką dla Ciebie przygotowałam:
  • Gdy zdecydujesz się uzyskać Kartę Stałego Klienta LR, będziesz mogła już od pierwszego zamówienia kupować produkty LR Health & Beauty z 30% rabatem.

  • Jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona Klientów / Partnerów LR za moim pośrednictwem lub za pośrednictwem osoby, która należy do Naszego Zespołu w bonusie uzyskasz dostęp do kursu Szczęśliwa i szczupła”.
W trakcie formalizowania pierwszego zakupu w biurze firmy LR otrzymasz swój indywidualny numer ID, który jednocześnie będzie kodem bonusowym uprawniającym Cię do skorzystania z przygotowanej przeze mnie oferty.

Kompleksowe rozwiązanie

Jak już wiesz, równowaga kwasowo-zasadowa jest konieczna dla zachowania zdrowia i atrakcyjnej sylwetki. Równie ważna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem i destrukcyjnymi emocjami.

Teraz możesz łatwiej i szybciej poradzić sobie z tymi problemami dzięki odpowiednio dobranym suplementom oraz dzięki kilku prostym metodom radzenia sobie z emocjami.
suplementy LR Health & Beauty
+
e-kurs "Szczęśliwa i szczupła"
=
Twoja szansa na zmianę
Korzystając z kursu „Szczęśliwa i szczupła” dowiesz się co zrobić, żeby wyzwolić się od emocjonalnego jedzenia oraz poznasz proste i sprawdzone techniki, które pomogą Ci dokonywać zdrowszych wyborów (nie tylko odnośnie jedzenia, ale również odnośnie innych, ważnych aspektów życia).

W standardowej ofercie dostęp do tego kursu można uzyskać na 3, 6 lub 12 miesięcy, ale dla Ciebie mam specjalną propozycję – będziesz miała nieograniczony dostęp do panelu kursu „Szczęśliwa i szczupła” dopóty, dopóki będziesz miała aktywną Kartę Stałego Klienta LR, czyli przez 1 rok od ostatniego zamówienia.

Wiele osób, które dowiedziały się o tej ofercie jest zadziwionych, że daję w prezencie kurs „Szczęśliwa i szczupła”, którego walory są bezcenne, ale naprawdę zależy mi na tym, żeby pomóc Ci uwolnić się od zbędnego balastu.

Natomiast produkty LR Health & Beauty pomogą Ci zadbać o zdrowie, samopoczucie a także o urodę. Tej marce zaufały już miliony osób!

Ponadto cały czas będziesz mogła liczyć na pomoc i wsparcie Naszego Zespołu. Dzięki takiemu połączeniu zadbasz o siebie w holistyczny sposób. Poczujesz się pewniejsza i silniejsza a odchudzanie i dbanie o siebie będzie sprawiało Ci prawdziwą przyjemność.

Natomiast produkty LR Health & Beauty pomogą Ci zadbać o zdrowie, samopoczucie a także o urodę. Tej marce zaufały już miliony osób!

Ponadto cały czas będziesz mogła liczyć na pomoc i wsparcie Naszego Zespołu. Dzięki takiemu połączeniu zadbasz o siebie w holistyczny sposób. Poczujesz się pewniejsza i silniejsza a odchudzanie i dbanie o siebie będzie sprawiało Ci prawdziwą przyjemność.

Totalne Szaleństwo! Niektóre osoby twierdzą,
że jeszcze czegoś takiego nie widziały.
Ta oferta już nie może być bardziej korzystna.

Słowo daję – ta oferta nie może być bardziej korzystna, dlatego już teraz dowiedz się co trzeba zrobić, by dołączyć do grona kobiet, które znalazły sposób na wygodne odchudzanie. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób można zdobyć Kartę Stałego Klienta znajdziesz w specjalnej strefie dla Partnerów LR > >

Gdy zrobisz pierwsze zamówienie i otrzymasz swój numer Klienta LR, będziesz mogła wykorzystać numer ID jako kod bonusowy, który uprawnia do udziału w kursie „Szczęśliwa i szczupła”.

Jeśli podobnie jak inne kobiety stwierdzisz, że ta oferta jest niezwykle kusząca, to po prostu zamów swój pierwszy zestaw produktów LR (na początek polecam ProBalance oraz żel Aloe Vera Sivera) i zdobądź Kartę Stałego Klienta LR. Następnie dołącz do kursu „Szczęśliwa i szczupła” i poznaj strategie, które pomagają uczestniczkom tego kursu kontrolować wagę oraz wprowadzać pozytywne zmiany w różnych obszarach życia. Proszę postaraj się o swój kod bonusowy i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty.

PS. Gdy będziesz potrzebować pomocy w przebrnięciu przez formalności, chętnie Ci pomogę.

Krystyna Trzaska
Life & wellness coach

Chcę skorzystać z powyższej oferty.

 pomocy więcej informacji

Wróć do spisu treści