Szczesliwa i szczupla - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści
Dlaczego 95% osób przez wiele lat
stosuje różne diety bez szans
na uzyskanie optymalnej wagi?
Jeśli wciąż jesteś na diecie oraz tracisz czas i męczysz się wykonując różne ćwiczenia fizyczne, lecz nie potrafisz schudnąć, to znaczy, że Twój problem wymaga innego podejścia. Ciekawa jestem, czy chcesz poznać sposób, który pozwoli Ci uwolnić się od zbędnego balastu – zarówno balastu, który dźwigasz w postaci dodatkowych kilogramów jak i balastu emocjonalnego, który zbierałaś przez lata.

Liczę na to, że Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, ponieważ chcę zaproponować Ci udział w niezwykłym kursie internetowym. Opracowałam go dla wyjątkowych kobiet – takich, które chcą świadomie dbać o siebie i są otwarte na nowe doświadczenia.

Badania naukowe dowodzą, że niemal 90 % chorób spowodowanych jest przez stres i nierozwiązane problemy emocjonalne. Nadwaga i otyłość to również problem zdrowotny. Bardzo często nadwaga powstaje w wyniku nagromadzonych stresów a osoby, których dotyczy ten problem nie potrafią skutecznie schudnąć. Odchudzanie jest dla nich trudne, dopóki nie uporządkują swego życia i nie nauczą się radzić sobie z emocjami. Czy ten problem dotyczy również Ciebie?
PROBLEMY EMOCJONALNE < = > NADWAGA

Ten związek przyczynowo-skutkowy działa w dwie strony:

Nierozwiązane problemy emocjonalne prowadzą do powstawania nadwagi.
Nadwaga powoduje złe samopoczucie i kolejne problemy emocjonalne.
Powiększający się problem nadwagi prowadzi do problemów zdrowotnych.
Problemy zdrowotne wływają na pogorszenie samopoczucia… itd.
Nie jestem pewna, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że określone emocje przyczyniają się do wytwarzania w naszym organizmie określonych substancji chemicznych. Uczucie radości powoduje wytwarzanie serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Natomiast złość i gniew wpływają na wytwarzanie adrenaliny i kortyzolu. Zwiększone stężenie hormonów stresu wpływa na zakwaszenie organizmu a to uniemożliwia schudnięcie.

Destrukcyjne emocje utrudniają odchudzanie na kilka sposobów:

Zakwaszają nasz organizm.
Sprawiają, że sięgamy po jedzenie by o nich nie myśleć.
„Zajadamy” stresy przekąskami, które nie są zdrowe i które dodatkowo zakwaszają organizm.
Z powyższych informacji możemy wyciągnąć logiczny wniosek – skuteczne odchudzanie oraz utrzymanie prawidłowej wagi staje się prawie niemożliwe, dopóki nie rozwiążemy emocjonalnych problemów. A więc jeśli szukasz sposobów, jak szybko schudnąć lub w jaki sposób uniknąć nadwagi, pamiętaj o tym, że aby osiągnąć spodziewany efekt konieczne jest przepracowanie dawnych urazów emocjonalnych, niezbędna jest zmiana sposobu myślenia oraz umiejętność radzenia sobie z codziennym stresem.

Już nie musisz stawać na głowie by dobrze wyglądać.

Jeśli zastanawiasz się, jak szybko schudnąć i chcesz poznać niezwykle skuteczne metody pracy z emocjami oraz przekonaniami, to udział w kursie „Szczęśliwa i szczupła” może okazać się dla Ciebie wyjątkową przygodą. Na potrzeby kursu przygotowałam wiele praktycznych ankiet oraz ćwiczeń. Dzięki temu łatwiej przyswoisz potrzebną wiedzę oraz będziesz na bieżąco kontrolowała swoje rezultaty.

Szczęśliwa i szczupła
internetowy kurs dla kobiet, które pragną czegoś więcej

W czasie kursu poznasz różne narzędzia coachingowe oraz zastosujesz techniki wywodzące się z terapii kognitywnej, psychologii pozytywnej oraz psychologii energetycznej. Starannie dobrane ćwiczenia pozwolą Ci dokonać wnikliwej autoanalizy. Natomiast gdy nauczysz się stosować EFT oraz inne metody przedstawione w tym kursie, łatwiej poradzisz sobie z codziennymi problemami.

Gdy zneutralizujesz dokuczliwe emocje oraz uwolnisz się od ograniczających przekonań i niekorzystnych wzorców zachowania, już nigdy nie będziesz czuła potrzeby „leczenia się” jedzeniem. Osiągniesz wewnętrzną równowagę i poczucie szczęścia. A wtedy zaczniesz chudnąć swoim naturalnym tempem. Internetowy kurs „Szczęśliwa i szczupła”, to wyjątkowa oferta. Możesz z niego korzystać niezależnie od tego, gdzie jesteś, o dowolnej porze dnia i nocy…

W tym momencie warto przypomnieć, że kurs „Szczęśliwa i szczupła” przeznaczony jest dla kobiet które chcą od życia czegoś więcej i dlatego są zdecydowane poznać i stosować nowoczesne metody pracy z emocjami. Zastanów się, czy to jest to, czego potrzebujesz i podejmij najlepszą dla Ciebie decyzję.

Nie musisz czytać tysięcy stron opracowań na temat psychologii odżywiania. Nie musisz dziesiątek godzin spędzać na szkoleniach. W tym kursie dostaniesz konkretną instrukcję krok po kroku – jak się przygotować, od czego zacząć, jak utrzymać motywację.

Kurs „Szczęśliwa i szczupła” jest dla Ciebie trafnym rozwiązaniem, jeśli:
⇒⇒ W swoim życiu doświadczasz stresu i nie zawsze wiesz, jak sobie z nim radzić, to dzięki udziałowi w kursie „Szczęśliwa i szczupła” poznasz metody, które w prosty i niezwykle skuteczny sposób pomagają uwolnić się od niechcianych emocji. Nie czekaj, aż nadmiar stresu zamanifestuje się w postaci jakiejś dolegliwości lub nadwagi. Poznaj metody, które już teraz możesz wykorzystać do poprawy jakości swojego życia.

⇒⇒ Zastanawiasz się jak szybko schudnąć i marzysz o tym by uzyskać zgrabną i atrakcyjną sylwetkę. Jeśli jesteś otwarta na nowe doświadczenia, to udział w tym kursie pozwoli ci poznać niezwykle skuteczne „narzędzia” samopomocy. Dzięki nim będziesz potrafiła radzić sobie ze swoimi uczuciami oraz odzyskasz kontrolę nad nawykowymi reakcjami. Nie czekaj, aż Twój problem się pogłębi. Nie czekaj, aż pogorszy się Twoja kondycja. Możesz już teraz zacząć uwalniać toksyczne emocje.
Ćwiczenia wywodzące się z medycyny oraz psychologii energetycznej pomagają uwolnić się od wielu problemów emocjonalnych i fizycznych. Świetnie sprawdzają się również w czasie kuracji odchudzającej. Gdy regularnie będziesz stosowała EFT oraz inne metody dostępne w kursie „Szczęśliwa i szczupła”, odchudzanie zacznie sprawiać Ci przyjemność i łatwiej stracisz zbędne kilogramy. Po kilku miesiącach będziesz zdziwiona, jak wiele zmieniło się w całym Twoim życiu. Czy jesteś na to gotowa?

Skorzystaj z kursu, by dowiedzieć się jak nie marnować
kolejnego dnia na dźwiganie dokuczliwego balastu.
Zapisz się, by raz na zawsze uwolnć się od
destrukcyjnych emocji, przekonań i zbędnych kilogramów.

Zastanów się, czy to jest to, czego potrzebujesz. Jednak nie zwlekaj zbyt długo… Jeśli zależy Ci na skutecznym i trwałym rozwiązaniu swojego problemu i chcesz dać sobie szansę na szczęśliwe i spełnione życie, dołącz do kursu „Szczęśliwa i szczupła”, który opracowałam z myślą o kobietach pragnących uzyskać optymalną wagę i trwałe poczucie szczęścia.Przyłączając się do kursu „Szczęśliwa i szczupła” będziesz miała dostęp do informacji o sposobach radzenia sobie z przykrymi doznaniami. W dowolnej chwili będziesz mogła wracać do ulubionych ćwiczeń i uwalniać kolejne destrukcyjne emocje i przekonania.

Na dwanaście miesięcy uzyskasz dostęp do panelu
kursu „Szczęśliwa i szczupła”. W tym czasie:
 • Dowiesz się, jaka jesteś i na czym naprawdę Ci zależy.
 • Odkryjesz w jaki sposób emocje wpływają na sposób jedzenia oraz na całe Twoje życie.
 • Dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom ustalisz, jakie relacje łączą Cię z jedzeniem.
 • Poznasz schemat powstawania emocji, a to pomoże Ci lepiej sobie z nimi radzić.
 • Nauczysz się rozpoznawać emocje i ich znaczenie.
 • Poznasz praktyczne i skuteczne ćwiczenia, dzięki którym będziesz potrafiła:
✓ wytyczać realne cele,
✓ rozpoznawać mechanizmy, które wpływają na Twoje emocje,
✓ uwalniać przykre doznania,
✓ zmienić stare schematy zachowania,
✓ opanować ochotę sięgania po jedzenie, gdy nie jesteś głodna,
✓ kontrolować zachcianki,
✓ utrzymać motywację do działania,
✓ odzyskać radość i pogodę ducha.
Po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w kursie już nie będziesz bezbronna w obliczu stresujących sytuacji. Otrzymasz dostęp do bazy gotowych ustawień EFT, dzięki którym inne kobiety poradziły sobie ze swoimi emocjami, bolesnymi przeżyciami, stresem i napięciem. Prawdopodobnie znajdziesz w niej ustawienia, które pasują do Twojej sytuacji.

Czego się możesz spodziewać po zakończeniu kursu?

Korzystając z materiałów zamieszczonych w panelu kursu dowiesz się, jak odzyskać wewnętrzną harmonię oraz energię potrzebną do tego, by stracić zbędne kilogramy i zacząć w pełni cieszyć się życiem. W pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kursu odkryjesz, że jesteś silna, piękna i wyjątkowa… niezależnie od wieku, wzrostu, czy wagi.

I już wkrótce Twoi znajomi zaczną zauważać u Ciebie pozytywne zmiany. Dostrzegą, że z każdym dniem wyglądasz coraz lepiej, że jesteś bardziej sprawna i poruszasz się z większą swobodą. Dostrzegą, że jesteś pogodna i radosna.

Po zakończeniu kursu zauważysz, że zmieniła się nie tylko Twoja sylwetka, ale również inne obszary życia. Będziesz miała lepszy kontakt ze sobą i swoim ciałem. Poprawią się Twoje relacje z innymi ludźmi. Wzrośnie Twoja samoocena i wiara we własne możliwości. Będziesz bardziej otwarta na pozytywne wydarzenia w swoim życiu a to sprawi, że będziesz łatwiej realizować swoje plany i marzenia. Poczujesz się spełniona i szczęśliwa.

OPRACOWANIE: Krystyna Trzaska, life & wellness coach, trener EFT-ADV, smoveyCoach, autorka poradnika „Doskonała sylwetka z EFT”.
100% satysfakcji 60-dniowa gwarancja

Zależy mi na tym, żeby jakość kursu oraz zawarta w nim wiedza były na najwyższym poziomie. Pragnę, aby każda kobieta była zadowolona z zakupu i odniosła z niego jak najwięcej korzyści. W tym miejscu chcę podkreślić, że decydując się na udział w kursie „Szczęśliwa i szczupła” jesteś całkowicie bezpieczna. Jeśli przed upływem 60 dni od zakupu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań otrzymasz zwrot 100% zainwestowanej kwoty.
Internetowy kurs „Szczęśliwa i szczupła”, to unikatowa propozycja.
Gdy zdecydujesz się na udział w nim:
 • Poznasz praktyczne i skuteczne ćwiczenia.
 • Łatwo przyswoisz niezbędną wiedzę.
 • O dowolnej porze i w dowolnym miejscu.
 • Nie musisz nigdzie wychodzić, nikomu się spowiadać.
 • Dyskretnie, komfortowo i wygodnie.
 • Cały czas będziesz mogła liczyć na moją pomoc i wsparcie.

12 miesięcy = 1 rok = 365 dni

Czy jesteś ciekawa, co w tym czasie może wydarzyć się w Twoim życiu?

W zależności od tego, jaki pakiet wybierzesz

WARTOŚĆ KURSU WYNOSI OD 197 DO 997 zł

Ten koszt to inwestycja w Twoje zdrowie, w lepsze samopoczucie oraz w szczęśliwą przyszłość. Nie wiem, jaką cenę płacisz za to, że dźwigasz dodatkowy balast, ale teraz masz wybór. Już nie musisz czuć się mniej atrakcyjna, niedoceniana i zmączona ciągłą walką. Nie musisz czuć się bezradna i bezsilna. Zainwestuj w siebie i przyszłość pełną nowych możliwości.

Nie zwlekaj! Uwolnij się od dokuczliwego balastu.
Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Aby już teraz rozpocząć swoją przygodę i wziąć udział w kursie
„Szczęśliwa i szczupła” wybierz najlepszy dla siebie pakiet.
START
197 zł

abonament 3 miesiące

dodatkowo

dostęp do nowych
bonusowych materiałów

możliwość 1
konsultacji mailowej
STANDARD
497 zł

abonament 6 miesięcy

dodatkowo

dostęp do nowych
bonusowych materiałów

możliwość 3
konsultacji mailowych

możliwość 2 konsultacji
telefonicznych lub na skypie
VIP
997 zł

abonament 12 miesięcy

dodatkowo

dostęp do nowych
bonusowych materiałów

możliwość 5
konsultacji mailowych

możliwość 4 konsultacji
telefonicznych lub na skypie
Dołącz do nas!
Bądź szczęśliwa i szczupła! To łatwe!
Wróć do spisu treści